Developerský projekt Londýnská

  • Londýnská
  • Praha 2
  • Vinohrady
  • Ihned k nastěhování

Prodáno

Podrobnosti Kontakt
Developerský projekt Londýnská, ulice Londýnská, Praha 2 - Vinohrady | 1
Developerský projekt Londýnská, ulice Londýnská, Praha 2 - Vinohrady | 2
Developerský projekt Londýnská, ulice Londýnská, Praha 2 - Vinohrady | 3

Popis projektu

Nově zrekonstruovaný historický dům z roku 1904 s mnohými secesními prvky v centru pražských Královských Vinohrad. Rekonstrukce domu zahrnuje lité teraco (podlahy), nová dřevěná okna, mechanické vyčištění schodů, benátský štuk, kamerový systém, nové vstupní dveře, novou fasádu, novou předzahrádku s oplocením a mnoho dalšího.

Dům se nachází v blízkosti parku Folimanka, Náměstí Míru, Vyšehradu i parku Grébovka. Folimanka je zasazena do prostředí bývalé usedlosti a vinic, po polovině 70. let 20. století se místo, které sloužilo jako zázemí pro stavebníky Nuselského mostu, proměnilo v místo plné zeleně, které je vhodné pro odpočinek a aktivní sportování.

Infrastruktura je zde na výborné úrovni, MHD je v blízkosti domu, v dosahu několika minut máte tramvajovou zastávku Bruselská, o něco dále pak I. P. Pavlova, kde je zastávka hned několik tramvají a také červená trasa metra (C), na Náměstí Míru na vás pak čeká zelená stanice metra (A). Pokud se rozhodnete cestovat, snadno se dostanete na Hlavní nádraží. Můžete k němu dojít pěšky a užít si historického ducha Prahy, nebo se na něj můžete vydat červenou trasou metra.

Lokalita projektu

Informace o projektu

ID projektu 2184
Volných bytů 0
Cena Prodáno
Plocha 106 m² až 127 m²
Adresa Londýnská, Praha 2 - Vinohrady

Nové projekty na Váš email

Budeme Vás přednostně informovat o nově připravovaných projektech

Souhlasím

Kdykoliv se můžete z odběru odhlásit

Blog

Poslední volný byt v projektu U Palmovky
Poslední volný byt v projektu U Palmovky

Novostavba mezonetového bytu 3+kk o ploše 97 m² včetně terasy 10 m² v 5. a 6. nadzemním podlaží zrekonstruovaného domu s výtahem pět minut od metra Palmovka v ulici Turnovská 8. Více na…

13.3.2023

Více
Všechny články