Developerský projekt Nad Korábem

  • Lindnerova
  • Praha 8
  • Libeň
  • Ihned k nastěhování

Prodáno

Podrobnosti Kontakt
Vizulizace jednoho z bytů Pod Korábem - developerský projekt Nad Korábem, ulice Lindnerova, Praha 8 - Libeň | 1
Vizulizace jednoho z bytů - developerský projekt Nad Korábem, ulice Lindnerova, Praha 8 - Libeň | 2
Vizulizace jednoho z bytů - developerský projekt Nad Korábem, ulice Lindnerova, Praha 8 - Libeň | 3

Popis projektu

Nové půdní byty v nádherném nově zrekonstruovaném činžovním domě z meziválečného období. Díky rozmanitým dispozicím od 1+kk až po prostorné 4+kk si na své přijdou jak jednotlivci, tak větší rodiny s dětmi. Interiéry, které si klient může vyladit dle svých individuálních představ, balkony na straně do klidného vnitrobloku, nový výtah ve všech podlažích a krásná tichá lokalita osloví všechny zájemce o kvalitní moderní bydlení.

Historický dům se nachází v atraktivní lokalitě v blízkosti parku Pod Korábem na severním svahu Libně, čtvrti, která zažívá v posledních letech opravdový boom.

Půdní byty se prodávají ve standardu White Wall – kompletně dokončené bez nášlapných vrstev podlahy, obkladů, dlažby, sanity a vnitřních dveří.

Lokalita projektu

Libeň, lemovaná řekou Vltavou, se pomalu stává moderní městskou čtvrtí, poskytující svým obyvatelům veškerý komfort. Dům stojí v blízkosti malého parku Pod Korábem, který nabízí prostor pro procházky či ranní běh. Lokalita má výbornou dopravní obslužnost: tramvajová zastávka Vosmíkových je vzdálená pouhé 2 minuty chůze, za dalších 8 minut se tramvají dostanete do stanice metra Palmovka. Výhodou je i blízkost vnitřního pražského okruhu. V blízkém okolí nechybí výborné restaurace, obchody i obchůdky, kulturní i státní instituce. Nic není daleko, přesto se jedná o klidnou a tichou lokalitu.

Informace o projektu

ID projektu 3681
Volných bytů 0
Cena Prodáno
Plocha 30 m² až 112 m²
Adresa Lindnerova, Praha 8 - Libeň
Parkování Volně před domem

Nové projekty na Váš email

Budeme Vás přednostně informovat o nově připravovaných projektech

Souhlasím

Kdykoliv se můžete z odběru odhlásit

Blog

Poslední volný byt v projektu U Palmovky
Poslední volný byt v projektu U Palmovky

Novostavba mezonetového bytu 3+kk o ploše 97 m² včetně terasy 10 m² v 5. a 6. nadzemním podlaží zrekonstruovaného domu s výtahem pět minut od metra Palmovka v ulici Turnovská 8. Více na…

13.3.2023

Více
Všechny články

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Rozumím