Hlavní strana O nás

Měníme staré půdní prostory na moderní novostavby a nevzhledné činžovní domy na bydlení 21. století

Stavíme moderní bydlení s praktickými dispozicemi podle nejnovějších trendů v posledních patrech činžovních domů v širším centru Prahy. Zároveň s půdními vestavbami provádíme kompletní rekonstrukce často historických činžovních domů. Koupit moderní novostavbu v centru či širším centru Prahy je čím dál složitější, a tak je půdní vestavba často jednou z mála možností, jak takový byt získat.

 

Výkup volných půdních prostor

Především od bytových družstev a společenství vlastníků vykupujeme půdní prostory za hotovost nebo výměnou za kompletní rekonstrukci činžovního domu zahrnující výstavbu nového výtahu, výměnu střešního pláště, adaptaci společných prostor, výměnu oken a dveří v domě, rekonstrukce fasád, kompletních stoupaček atp. Více zde.

Realizace půdních vestaveb a rekonstrukce činžovních domů

Ve spolupráci se stavebními společnostmi realizujeme půdní vestavby a současně rekonstruujeme nevzhledné činžovní domy na bydlení 21. století včetně zajištění všech povolení. Samotnou výstavbu bytů a rekonstrukci domu provádějí pracovníci s dlouholetými zkušenostmi pod vedením lidí specializujících se pouze na půdní vestavby.

Prodej půdních bytů

Prodáváme nejen novostavby v našich projektech, ale i starší půdní, podkrovní či mezonetové byty. Díky znalosti pražského trhu, specifických vlastností půdních vestaveb a preferencí kupujících dokážeme svým klientům prodat byt za maximální možnou cenu.

Měníme nevzhledné činžovní domy na bydlení 21. století. Rekontstruujeme v průměru 3-4 domy ročně. Od roku 2008.


Nové projekty na Váš email

Budeme Vás přednostně informovat o nově připravovaných projektech

Souhlasím

Kdykoliv se můžete z odběru odhlásit

Blog

Poslední volný byt v projektu U Palmovky
Poslední volný byt v projektu U Palmovky

Novostavba mezonetového bytu 3+kk o ploše 97 m² včetně terasy 10 m² v 5. a 6. nadzemním podlaží zrekonstruovaného domu s výtahem pět minut od metra Palmovka v ulici Turnovská 8. Více na…

13.3.2023

Více
Všechny články

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Rozumím