Developerský projekt Sinkulova

  • Sinkulova
  • Praha 4
  • Podolí
  • Ihned k nastěhování

Od 4 140 000 Kč do 6 314 000 Kč

Podrobnosti Kontakt
Developerský projekt Sinkulova, ulice Sinkulova, Praha 4 - Podolí | 1
Developerský projekt Sinkulova, ulice Sinkulova, Praha 4 - Podolí | 2
Developerský projekt Sinkulova, ulice Sinkulova, Praha 4 - Podolí | 3

Popis projektu

Bydlení Sinkulova představuje výjimečnou příležitost pro bydlení. V pěti podlažích bytového domu jsou dostupné jednotky o dispozicích 1+kk a 2+kk, které skvěle uspokojí nároky párů i jednotlivců. Každá jednotka navíc disponuje sklepní kójí.

Bytový dům je situován uprostřed všeho dění, v dynamické čtvrti Podolí se skvělou dopravní dostupností a občanskou vybaveností, bohatým společenským i sportovním vyžitím. Výhodnější byt v tak atraktivní lokalitě budete hledat jen obtížně. Zakotvěte v historickém bytovém domě pod bájným Vyšehradem.

Lokalita projektu

Do centra i ven z Prahy se dostanete lusknutím prstu. 3 minuty vozem je vzdálený nájezd na ulici Podolské nábřeží, 3 minuty to trvá na ulici 5. května s připojením na dálnici. V docházkové vzdálenosti je metro C Pražského povstání nebo Vyšehrad, také tramvajová zastávka Pražského povstání nebo autobusové stanice Doliny a Klikovka. 

Hned v blízkosti domu se otevírá svět plný možností. Stejně jako místní různorodá zástavba, ve které se mísí činžáky, rodinné vily, památné domy i novostavby, vyniká pestrostí i paleta volnočasového vyžití v této skvělé lokalitě. Proto Podolí budí nadšení nejen u mladých, aktivních lidí, ale i u seniorů, chovatelů, singles, párů a rodin. 

Informace o projektu

ID projektu 3791
Termín dokončení Ihned k nastěhování
Dispozice
Volných bytů 4
Cena 4 140 000 Kč 6 314 000 Kč
Plocha 28 m² až 50 m²
Adresa Sinkulova, Praha 4 - Podolí
Parkování Volně před domem
Web projektu https://bydlenisinkulova.cz

Nové projekty na Váš email

Budeme Vás přednostně informovat o nově připravovaných projektech

Souhlasím

Kdykoliv se můžete z odběru odhlásit

Blog

Poslední volný byt v projektu U Palmovky
Poslední volný byt v projektu U Palmovky

Novostavba mezonetového bytu 3+kk o ploše 97 m² včetně terasy 10 m² v 5. a 6. nadzemním podlaží zrekonstruovaného domu s výtahem pět minut od metra Palmovka v ulici Turnovská 8. Více na…

13.3.2023

Více
Všechny články

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Rozumím