Developerský projekt Na Petynce

  • Na Petynce
  • Praha 6
  • Střešovice
  • Ihned k nastěhování

Od 6 900 000 Kč do 11 990 000 Kč

Podrobnosti Kontakt
Developerský projekt Na Petynce, ulice Na Petynce, Praha 6 - Střešovice | 1
Developerský projekt Na Petynce, ulice Na Petynce, Praha 6 - Střešovice | 2
Developerský projekt Na Petynce, ulice Na Petynce, Praha 6 - Střešovice | 3

Popis projektu

Stejnojmenná ulice skrývá příjemné bydlení lemované zelení přírody. Čtyři nadzemní podlaží symetricky děleného domu nabízejí jednotky o dispozicích 1+kk, 2+kk a 3+kk, mezonet v nejvyšším patře a nebytovou mezonetovou jednotku rozloženou do třech podlaží. K dispozici jsou také sklepní kóje. Činžovní dům ve stylu geometrické secese nabízející výhled do okolních zahrad výborně ladí s útulným charakterem lokality.

Lokalita projektu

V blízkosti domu leží koupaliště Petynka (750 m), Hradčany i Petřínské sady (2,7 km). Do deseti minut dojdete ke zdejším základním školám, kousek je to i na dětské hřiště, do lékárny, prodejen potravin, drogerie nebo do vinotéky. V docházkové vzdálenosti je i Vítězné náměstí. Bydlení Na Petynce je blízko centra, přitom v obklopení nádherného parku Landronka či obory Hvězda. Koupaliště Džbán najdete pouze 5,5 km daleko.

Na stanici metra A se zastávkami Dejvická nebo Petřiny je to jen malý kousek. Pět minut pěšky leží autobusové zastávky Kajetánka a Talichova, šest minut TJ Tatran Střešovice, deset minut Ústřední vojenská nemocnice. Výbornou dopravní dostupnost MHD doplňuje i ta automobilová. Doslova minutu od Petynky to trvá na nájezd Patočkovy ulice do tunelu Blanka. Za osmnáct minut se dá autem dostat na letiště.

Informace o projektu

ID projektu 3779
Termín dokončení Ihned k nastěhování
Dispozice
Volných bytů 2
Cena 6 900 000 Kč 11 990 000 Kč
Plocha 42 m² až 103 m²
Adresa Na Petynce, Praha 6 - Střešovice
Parkování Volně před domem

Nové projekty na Váš email

Budeme Vás přednostně informovat o nově připravovaných projektech

Souhlasím

Kdykoliv se můžete z odběru odhlásit

Blog

Poslední volný byt v projektu U Palmovky
Poslední volný byt v projektu U Palmovky

Novostavba mezonetového bytu 3+kk o ploše 97 m² včetně terasy 10 m² v 5. a 6. nadzemním podlaží zrekonstruovaného domu s výtahem pět minut od metra Palmovka v ulici Turnovská 8. Více na…

13.3.2023

Více
Všechny články

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Rozumím