Hlavní strana Nabídněte vaši půdu

Nabídněte vaši půdu

Zvažujete nebo jste rozhodnuti pro prodej vašeho půdního prostoru? Vykupujeme od majitelů bytových domů v Praze půdní prostory za účelem realizace půdní vestavby nebo nástavby.
 

Za výkup půdních prostor nabízíme buď finanční hotovost, nebo vám za nevyužitý půdní prostor (případně i prostor ploché střechy) provedeme kompletní rekonstrukci bytového domu.

 

Samozřejmostí je zajištění veškeré administrativy s výkupem půdy a rekonstrukcí domu spojené, včetně nákladů na právní služby či prohlášení vlastníka.

 

Půdní prostor

A Jste rozhodnutí půdní prostor prodat, mezi vlastníky panuje shoda a budete dělat výběrové řízení?

95 % představitelů BD či SVJ nás doporučuje dále. Ověřte si reference přímo u nich.

B Chcete půdu prodat, ale nedaří se vám přesvědčit ostatní vlastníky?

Je to škoda, údržba nezrekonstruovaného činžovního domu stojí hodně peněz. Nejsnazší je udělat výběrové řízení, půdu prodat důvěryhodnému developerovi za co nejvíce peněz a dále se o nic nestarat. Je dobré, když veškeré záležitosti s výkupem půdních prostorrekonstrukcí bytového domu a půdní vestavbou zastřeší a zkoordinuje developer (ideálně přímo stavební firma).

Prohlídka půdy zabere 30 minut. Získáte zdarma orientační nabídku, která pomůže přesvědčit ostatní vlastníky.

 

Činžovní dům

CNechcete půdní prostor využít, ale do budoucna to nevylučujete

Půda nemusí ležet ladem, máte možnost získat finanční hotovost nebo kompletní rekonstrukci bytového domu. Pokud hodláte půdní vestavbu dělat sami nebo si chcete sami vyřídit stavební povolení, přečtěte si tento článek.
 

Zůstaňte s námi v kontaktu a odebírejte náš newsletter, kde vás budeme pravidelně (cca 3× za rok) informovat o novinkách v oblasti půdních vestaveb a o právních a technických záležitostech s nimi spojených. 

Měníme nevzhledné činžovní domy na bydlení 21. století. Rekonstruujeme v průměru 3‑4 domy ročně. Od roku 2008.

Newsletter pro představenstva BD a SVJ

Budeme Vás pravidelně informovat o problematice prodeje půdních prostor

Kdykoliv se můžete z odběru odhlásit

Články pro majitele půdních prostor

Prohlášení vlastníka
Prohlášení vlastníka

Prohlášení vlastníka budovy je se nezbytný úkon zejména při privatizaci městských bytových domů po bytových a nebytových jednotkách, případně při převodu družstevních bytů do vlastnictví členů…

11.6.2019

Více
Ocenění půdního prostoru
Ocenění půdního prostoru

Prodejní cena půdních prostor je závislá na mnoha proměnných. Stanovení ceny půdních prostor vyžaduje zkušenosti s realizacemi půdních vestaveb a nástaveb. Níže uvádíme proměnné, na kterých je…

31.5.2019

Více
Smlouva o výstavbě
Smlouva o výstavbě

Půdní prostor jako takový nelze jednoduše prodat – pokud půdní prostor není veden v katastru nemovitostí jako samostatná jednotka. Půdní prostor je většinou vymezen jako společný prostor…

30.4.2019

Více
Všechny články

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Rozumím