Developerský projekt Viklefova

  • Viklefova
  • Praha 3
  • Žižkov
  • Ihned k nastěhování

Prodáno

Podrobnosti Kontakt
Vizualizace rohová - developerský projekt Viklefova, ulice Viklefova, Praha 3 - Žižkov | 1
Vizualizace z ulice Jeseniova - developerský projekt Viklefova, ulice Viklefova, Praha 3 - Žižkov | 2
Vizualizace z ulice Vikleova - developerský projekt Viklefova, ulice Viklefova, Praha 3 - Žižkov | 3

Popis projektu

Na atraktivní adrese Viklefova 1 vzniknou ve vrchních patrech bytového domu 4 prostorné a světlé půdní byty s moderní dispozicí a  nadstandardním vybavením. Současně s výstavbou půdních bytů proběhne celková rekonstrukce bytového domu zahrnující rekonstrukci fasády, nová okna, opravu společných prostor či nový výtah. Plánované dokončení projektu je v 4. kvartálu 2022.

Lokalita projektu

Dům se nachází v oblasti horního Žižkova, která se pomalu proměňuje v živou moderní čtvrť. Ačkoliv už teď je Žižkov znám svou širokou nabídkou různorodých restaurací, kaváren, barů či hospůdek, v následujících letech především horní Žižkov ještě více ožije. V oblasti Nákladového nádraží vznikne nová obchodní a rezidenční čtvrť a s ní se rozšíří i občanská vybavenost.

Na Žižkově je vše potřebné k současnému aktivnímu životnímu stylu: zelené plochy pro sport a odpočinek, restaurace, kino a obchody pro zábavu a nákupy a výborná dopravní obslužnost pro každodenní cesty do práce či školy. Bydlení na Viklefově nabízí ideální kombinaci klidné městské části s veškerým komfortem.

Informace o projektu

ID projektu 3700
Volných bytů 0
Cena Prodáno
Plocha 43 m² až 106 m²
Adresa Viklefova, Praha 3 - Žižkov
Parkování Volně před domem
Web projektu www.viklefova1.cz
Dokumenty

Nové projekty na Váš email

Budeme Vás přednostně informovat o nově připravovaných projektech

Souhlasím

Kdykoliv se můžete z odběru odhlásit

Blog

Poslední volný byt v projektu U Palmovky
Poslední volný byt v projektu U Palmovky

Novostavba mezonetového bytu 3+kk o ploše 97 m² včetně terasy 10 m² v 5. a 6. nadzemním podlaží zrekonstruovaného domu s výtahem pět minut od metra Palmovka v ulici Turnovská 8. Více na…

13.3.2023

Více
Všechny články

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Rozumím