Hlavní strana O nás

Měníme staré půdní prostory na moderní novostavby a nevzhledné činžovní domy na bydlení 21. století

Stavíme moderní bydlení s praktickými dispozicemi podle nejnovějších trendů v posledních patrech činžovních domů v širším centru Prahy. Zároveň s půdními vestavbami provádíme kompletní rekonstrukce často historických činžovních domů. Koupit moderní novostavbu v centru či širším centru Prahy je čím dál složitější, a tak je půdní vestavba často jednou z mála možností, jak takový byt získat.

 

Výkup volných půdních prostor

Především od bytových družstev a společenství vlastníků vykupujeme půdní prostory za hotovost nebo výměnou za kompletní rekonstrukci činžovního domu zahrnující výstavbu nového výtahu, výměnu střešního pláště, adaptaci společných prostor, výměnu oken a dveří v domě, rekonstrukce fasád, kompletních stoupaček atp. Více zde.

Realizace půdních vestaveb a rekonstrukce činžovních domů

Ve spolupráci se stavebními společnostmi realizujeme půdní vestavby a současně rekonstruujeme nevzhledné činžovní domy na bydlení 21. století včetně zajištění všech povolení. Samotnou výstavbu bytů a rekonstrukci domu provádějí pracovníci s dlouholetými zkušenostmi pod vedením lidí specializujících se pouze na půdní vestavby.

Prodej půdních bytů

Prodáváme nejen novostavby v našich projektech, ale i starší půdní, podkrovní či mezonetové byty. Díky znalosti pražského trhu, specifických vlastností půdních vestaveb a preferencí kupujících dokážeme svým klientům prodat byt za maximální možnou cenu.

Měníme nevzhledné činžovní domy na bydlení 21. století. Rekontstruujeme v průměru 3-4 domy ročně. Od roku 2008.


Nové projekty na Váš email

Budeme Vás přednostně informovat o nově připravovaných projektech

Kdykoliv se můžete z odběru odhlásit

Blog

Prohlášení vlastníka
Prohlášení vlastníka

Prohlášení vlastníka budovy je se nezbytný úkon zejména při privatizaci městských bytových domů po bytových a nebytových jednotkách, případně při převodu družstevních bytů do vlastnictví členů…

11.6.2019

Více
Ocenění půdního prostoru
Ocenění půdního prostoru

Prodejní cena půdních prostor je závislá na mnoha proměnných. Stanovení ceny půdních prostor vyžaduje zkušenosti s realizacemi půdních vestaveb a nástaveb. Níže uvádíme proměnné, na kterých je…

31.5.2019

Více
Všechny články