Developerský projekt Tower Lofts

  • Čajkovského
  • Praha 3
  • Žižkov
  • Ihned k nastěhování

Prodáno

Podrobnosti Kontakt
Developerský projekt Tower Lofts, ulice Čajkovského, Praha 3 - Žižkov | 1
Developerský projekt Tower Lofts, ulice Čajkovského, Praha 3 - Žižkov | 2
Developerský projekt Tower Lofts, ulice Čajkovského, Praha 3 - Žižkov | 3

Popis projektu

Na současné adrese Čajkovského 25 vzniknou ve vrchních patrech bytového domu celkem 4 nové půdní byty loftového typu. Současně s výstavbou půdních bytů proběhne celková adaptace bytového domu zahrnující rekonstrukci fasády, nová okna, oprava společných prostor, nový výtah atd. Všechny byty budou realizovány ve vysokém standardu ve spolupráci s architektonickým studiem P6PA+Architects. Plánované dokončení projektu je v 1. kvartálu 2020.

Lokalita projektu

Atraktivní lokalita v blízkosti centra Prahy zaručuje výbornou dopravní dostupnost. V docházkové vzdálenosti je nejbližší tramvajová zastávka, ze které se rychle dostanete na Hlavní nádraží, náměstí Republiky nebo Václavské náměstí, a také stanice metra Jiřího z Poděbrad. V bezprostřední blízkosti domu je velký výběr restaurací, kaváren, barů a různých obchodů či obchůdků. Nechybí školy a školky, úřady, pošta či banky. Na procházky se můžete vydat do Riegerových či Mahlerových sadů, do parku Parukářka či na vrch Vítkov.

Informace o projektu

ID projektu 3553
Volných bytů 0
Cena Prodáno
Plocha 42 m² až 90 m²
Adresa Čajkovského, Praha 3 - Žižkov
Parkování Volně před domem
Web projektu www.towerlofts.cz

Nové projekty na Váš email

Budeme Vás přednostně informovat o nově připravovaných projektech

Kdykoliv se můžete z odběru odhlásit

Blog

Všechny články

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Rozumím