Developerský projekt Tower Lofts

  • Čajkovského
  • Praha 3
  • Žižkov
  • 2+kk až 3+kk
  • Ihned k nastěhování

Od 7 295 000 Kč do 7 295 000 Kč

Podrobnosti Kontakt
Developerský projekt Tower Lofts, ulice Čajkovského, Praha 3 - Žižkov | 1
Developerský projekt Tower Lofts, ulice Čajkovského, Praha 3 - Žižkov | 2
Developerský projekt Tower Lofts, ulice Čajkovského, Praha 3 - Žižkov | 3

Popis projektu

Na současné adrese Čajkovského 25 vzniknou ve vrchních patrech bytového domu celkem 4 nové půdní byty loftového typu. Současně s výstavbou půdních bytů proběhne celková adaptace bytového domu zahrnující rekonstrukci fasády, nová okna, oprava společných prostor, nový výtah atd. Všechny byty budou realizovány ve vysokém standardu ve spolupráci s architektonickým studiem P6PA+Architects. Plánované dokončení projektu je v 1. kvartálu 2020.

Lokalita projektu

Část Žižkova, ve které se projekt Tower Lofts nachází, nabízí jedinečné možnosti. Pouhých 5 minut chůze dělí obyvatele domu od nejbližší tramvajové zastávky, ze které se dostanou za 4 minuty na Hlavní nádraží, za 7 minut na Václavské náměstí či 8 minut na Náměstí Republiky. Taktéž stanice metra Jiřího z Poděbrad je v docházkové vzdálenosti.

Lokalita projektu Tower Lofts je významným těžištěm městské vybavenosti v bezprostředním okolí. Pouhých pár kroků od domu naleznete nespočet restaurací, kaváren a obchodů. Samozřejmostí je vynikající občanská vybavenost v rámci školek a škol. Pro milovníky přírody se v docházkové vzdálenosti nachází např. Riegerovy sady, Mahlerovy sady, park Parukářka či Vrch Vítkov.

Informace o projektu

ID projektu 3553
Termín dokončení Ihned k nastěhování
Dispozice 2+kk až 3+kk
Volných bytů 4
Cena 7 295 000 Kč 7 295 000 Kč
Plocha 42 m² až 90 m²
Adresa Čajkovského, Praha 3 - Žižkov
Parkování Volně před domem
Web projektu www.towerlofts.cz

Nové projekty na Váš email

Budeme Vás přednostně informovat o nově připravovaných projektech

Kdykoliv se můžete z odběru odhlásit

Blog

Všechny články

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Rozumím