Nový podkrovní byt 3+kk s terasou, Praha 2 - Vinohrady

  • Wenzigova
  • Interiér 93 m2
  • Terasa 25 m2
  • Ihned k nastěhování
  • Byt je součástí projektu Wenzigova 21

Prodáno

Podrobnosti Kontakt
Půdní byt 3+kk, plocha 118 m², ulice Wenzigova, Praha 2 - Vinohrady | 7

O nemovitosti

Nový půdní mezonet 3kk + pracovna s velkou terasou a možností individuálního ovlivnění celkové podoby bytu. Můžete zvolit veškeré vybavení či materiály a kontrolovat výstavbu. Výstavbu zahájíme v dubnu 2016. Byt je umístěn v 6. a 7. podlaží krásného secesního domu s výtahem v ulici Wenzigova 21, Praha 2 - Vinohrady.

V prvním podlaží se nachází ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelna a komora. Druhé podlaží je přístupné po interiérovém schodišti z obývacího pokoje. V druhém podlaží se nachází pracovna *, pokoj a přímý vstup na velkou venkovní terasu. Součástí venkovní terasy je i kuchyňský kout. Na realizaci bytů spolupracujeme s architektonickým ateliérem P6PA+Architects (www.p6pa.cz). Všechny byty jsou ve vysokém nadstandardním provedení. Každý z bytů má k dispozici prostorný sklep.

Dům během výstavby tří půdních bytů projde rozsáhlou rekonstrukcí včetně přístavby nového výtahu v prosklené šachtě, adaptací společných prostor atd. Tato rekonstrukce zajistí všem vlastníkům nízké provozní náklady na byty. V domě je velmi dobře fungující společenství, panují zde přátelské vztahy. Byty budou zhotoveny na bázi železobetonové konstrukce (podlahy a stropy) a zděných příček. Nadstandardní zateplení zajistí tepelnou pohodu. V bytech je dále příprava na osazení klimatizací. Vytápění a ohřev vody zajišťuje individuální plynový kotel. Osobní vlastnictví, lze financovat hypotékou.

Uvedená cena odpovídá postupnému splácení během výstavby. Termín dokončení únor 2017. Parkování možné na ulici u domu v rámci modré (rezidentní) zóny. Díky slepé ulici místem neprojíždí mnoho aut - není zde problém s volnými místy. V případě zájmu možnost pronajmout vyhrazené parkování v okolí. Zastávka metra I.P.Pavlova se nachází cca 600 metrů od domu. V blízkosti park Folimanka. V okolí veškerá občanská vybavenost (mateřská a základní škola, restaurace, kavárny, botanická zahrada, nemocnice atd.).

* Místnost oficiálně vedena jako šatna. Dle zákona se nejedná o plnohodnotný pokoj kvůli velké ploše zešikmení. Nicméně 40 % plochy pokoje má světlou výšku 2,6 m, takže se daný prostor dá bez problému využít jako pracovna či pokoj pro hosty.

Lokalita nemovitosti

Dispozice bytu

Půdorys - Půdní byt 3+kk, plocha 118 m², ulice Wenzigova, Praha 2 - Vinohrady

Informace o bytu

Cena Prodáno
Termín dokončení Ihned k nastěhování
ID 2273
Dispozice 3+kk
Orientace bytu S, J
Podlaží 6. a 7.
Adresa Wenzigova
Interiér 93 m²
Terasa25 m²
Výtah V patře

Ostatní nemovitosti v projektu Wenzigova 21

Foto 7

Prodej bytu 3+kk s terasou,
Praha 2 - Vinohrady

Novostavba, Podkrovní, Mezonetový

Prodáno

Více
Foto 1 Foto 2 Foto 3 Foto 4 Foto 5 Foto 6 Foto 7 Foto 8 Foto 9 Foto 7

Prodej bytu 4+kk s terasou,
Praha 2 - Vinohrady

Novostavba, Podkrovní, Mezonetový

Prodáno

Více

Nové projekty na Váš email

Budeme Vás přednostně informovat o nově připravovaných projektech

Souhlasím

Kdykoliv se můžete z odběru odhlásit

Blog

Poslední volný byt v projektu U Palmovky
Poslední volný byt v projektu U Palmovky

Novostavba mezonetového bytu 3+kk o ploše 97 m² včetně terasy 10 m² v 5. a 6. nadzemním podlaží zrekonstruovaného domu s výtahem pět minut od metra Palmovka v ulici Turnovská 8. Více na…

13.3.2023

Více
Všechny články

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Rozumím