Nový podkrovní byt 3+kk s terasou, Praha 2 - Vinohrady

  • Wenzigova
  • Interiér 93 m2
  • Terasa 25 m2
  • Ihned k nastěhování
  • Byt je součástí projektu Wenzigova 21

Prodáno

Podrobnosti Kontakt
Půdní byt 3+kk, plocha 118 m², ulice Wenzigova, Praha 2 - Vinohrady | 7

O nemovitosti

Nový půdní mezonet 3kk + pracovna s velkou terasou a možností individuálního ovlivnění celkové podoby bytu. Můžete zvolit veškeré vybavení či materiály a kontrolovat výstavbu. Výstavbu zahájíme v dubnu 2016. Byt je umístěn v 6. a 7. podlaží krásného secesního domu s výtahem v ulici Wenzigova 21, Praha 2 - Vinohrady.

V prvním podlaží se nachází ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelna a komora. Druhé podlaží je přístupné po interiérovém schodišti z obývacího pokoje. V druhém podlaží se nachází pracovna *, pokoj a přímý vstup na velkou venkovní terasu. Součástí venkovní terasy je i kuchyňský kout. Na realizaci bytů spolupracujeme s architektonickým ateliérem P6PA+Architects (www.p6pa.cz). Všechny byty jsou ve vysokém nadstandardním provedení. Každý z bytů má k dispozici prostorný sklep.

Dům během výstavby tří půdních bytů projde rozsáhlou rekonstrukcí včetně přístavby nového výtahu v prosklené šachtě, adaptací společných prostor atd. Tato rekonstrukce zajistí všem vlastníkům nízké provozní náklady na byty. V domě je velmi dobře fungující společenství, panují zde přátelské vztahy. Byty budou zhotoveny na bázi železobetonové konstrukce (podlahy a stropy) a zděných příček. Nadstandardní zateplení zajistí tepelnou pohodu. V bytech je dále příprava na osazení klimatizací. Vytápění a ohřev vody zajišťuje individuální plynový kotel. Osobní vlastnictví, lze financovat hypotékou.

Uvedená cena odpovídá postupnému splácení během výstavby. Termín dokončení únor 2017. Parkování možné na ulici u domu v rámci modré (rezidentní) zóny. Díky slepé ulici místem neprojíždí mnoho aut - není zde problém s volnými místy. V případě zájmu možnost pronajmout vyhrazené parkování v okolí. Zastávka metra I.P.Pavlova se nachází cca 600 metrů od domu. V blízkosti park Folimanka. V okolí veškerá občanská vybavenost (mateřská a základní škola, restaurace, kavárny, botanická zahrada, nemocnice atd.).

* Místnost oficiálně vedena jako šatna. Dle zákona se nejedná o plnohodnotný pokoj kvůli velké ploše zešikmení. Nicméně 40 % plochy pokoje má světlou výšku 2,6 m, takže se daný prostor dá bez problému využít jako pracovna či pokoj pro hosty.

Lokalita nemovitosti

Dispozice bytu

Půdorys - Půdní byt 3+kk, plocha 118 m², ulice Wenzigova, Praha 2 - Vinohrady

Informace o bytu

Cena Prodáno
Termín dokončení Ihned k nastěhování
ID 2273
Dispozice 3+kk
Orientace bytu S, J
Podlaží 6. a 7.
Adresa Wenzigova
Interiér 93 m²
Terasa25 m²
Výtah V patře

Ostatní nemovitosti v projektu Wenzigova 21

Foto 7

Prodej bytu 3+kk s terasou,
3+kk - Vinohrady

Novostavba, Podkrovní, Mezonetový

Prodáno

Více
Foto 1 Foto 2 Foto 3 Foto 4 Foto 5 Foto 6 Foto 7 Foto 8 Foto 9 Foto 7

Prodej bytu 4+kk s terasou,
4+kk - Vinohrady

Novostavba, Podkrovní, Mezonetový

Prodáno

Více

Nové projekty na Váš email

Budeme Vás přednostně informovat o nově připravovaných projektech

Kdykoliv se můžete z odběru odhlásit

Blog

Prohlášení vlastníka
Prohlášení vlastníka

Prohlášení vlastníka budovy je se nezbytný úkon zejména při privatizaci městských bytových domů po bytových a nebytových jednotkách, případně při převodu družstevních bytů do vlastnictví členů…

11.6.2019

Více
Ocenění půdního prostoru
Ocenění půdního prostoru

Prodejní cena půdních prostor je závislá na mnoha proměnných. Stanovení ceny půdních prostor vyžaduje zkušenosti s realizacemi půdních vestaveb a nástaveb. Níže uvádíme proměnné, na kterých je…

31.5.2019

Více
Všechny články

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Rozumím