Podkrovní byt 2+kk s balkónem, Praha 7 - Bubeneč

  • Korunovační
  • Interiér 69 m2
  • Balkón 5 m2
  • Sklep 2 m2
  • Ihned k nastěhování
  • Byt je součástí projektu Byty Korunovační

Prodáno

Podrobnosti Kontakt
Půdní byt 2+kk, plocha 74 m², ulice Korunovační, Praha 7 - Bubeneč | 1
Půdní byt 2+kk, plocha 74 m², ulice Korunovační, Praha 7 - Bubeneč | 2
Půdní byt 2+kk, plocha 74 m², ulice Korunovační, Praha 7 - Bubeneč | 3

O nemovitosti

Zrekonstruovaný byt 2+kk o výměře 73,7 m2 včetně balkónu 5 m2 a úložného prostoru v patře 19,7 m2. K bytu dále náleží sklepní kóje o velikosti 2,4 m2. Rezidenci najdete v ulici Korunovační, která spojuje náměstí Pod Kaštany a Letenské náměstí. Ulice vznikla na přelomu 19. a 20. století a název připomíná korunovace českých králů a tím i snahu o potvrzení české státnosti.

S ohledem na památkovou ochranu fasády bude provedena její citlivá rekonstrukce s ponecháním stavebně historických detailů stavby. Zdobná uliční fasáda, členěna římsami a pilastry, bude zachována, zdobné prvky budou replikovány. Veřejný interiér domu se zachoval víceméně v původním provedení a projde renovací. Podesty jsou opatřeny litým teracem, bytové dveře jsou dřevěné do obložkové zárubně. Schody dvouramenného schodiště jsou kamenné a zábradlí s původními kovovými výplněmi.

Bezproblémová dopravní dostupnost je zajištěna městskou hromadnou dopravou. 6 minut od domu se nachází tramvajová zastávka Sparta či Korunovační, odkud se pohodlně, za pár minut, dostanete na metro A/Hradčanská, metro C/Vltavská či metro B/Palmovka. Parkovat lze přímo u domu či v jeho blízkém okolí.Pouhých pár minut od domu se nachází chráněná přírodní památka Stromovka, dříve známá jako Královská obora - mohutný zelený komplex ve stylu anglických zahrad. Se svou rozlohou patří mezi největší pražské zahrady, kde každý najde vlastní způsob relaxace. Ať už příjemné procházky, odpočinek na trávě u vody, jízdu na kole či kolečkových bruslích, posezení v útulných restauracích nebo s dětmi návštěvu některého z dětských hřišť. Pro ty zvídavější z Vás jistě stojí za zmínku Rudolfova Štola, která je světovým unikátem a představuje tunel vybudovaný v 16. století určený pro zásobování Královské obory vodou. Dalším oblíbeným místem pro trávení volného času je druhý největší park na Praze 7, a to Letenský park – Letenské sady.

V okolí domu najdete také školy, školky, stadion a fotbalové centrum, Galerii Scarabeus, kde probíhají koncerty, výstavy, taneční a divadelní vystoupení, muzeum kávy, kavárny, lékárny, obchody a mnoho dalšího.

Lokalita nemovitosti

Dispozice bytu

Půdorys - Půdní byt 2+kk, plocha 74 m², ulice Korunovační, Praha 7 - Bubeneč

Informace o bytu

Cena Prodáno
Termín dokončení Ihned k nastěhování
ID 2942
Dispozice 2+kk
Orientace bytu JZ, SV
Podlaží 6. (61)
Adresa Korunovační
Interiér 69 m²
Balkón 5 m²
Sklep2 m²
Parkování veřejné
Výtah V patře

Ostatní nemovitosti v projektu Byty Korunovační

Foto 1 Foto 2 Foto 3 Foto 4 Foto 5 Foto 6

Prodej bytu 3+kk s terasou,
Praha 7 - Bubeneč

Podkrovní, Mezonetový

Prodáno

Více
Foto 1 Foto 2 Foto 3 Foto 4 Foto 5 Foto 6

Prodej bytu 4+kk s terasou,
Praha 7 - Bubeneč

Podkrovní, Mezonetový

Prodáno

Více

Nové projekty na Váš email

Budeme Vás přednostně informovat o nově připravovaných projektech

Kdykoliv se můžete z odběru odhlásit

Blog

Všechny články

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Rozumím