Podkrovní byt 2+kk, Praha 4 - Nusle

  • Horní
  • Interiér 41 m2
  • Sklep 4 m2
  • Ihned k nastěhování
  • Byt je součástí projektu Horní

Prodáno

Podrobnosti Kontakt
Půdní byt 2+kk, plocha 41 m², ulice Horní, Praha 4 - Nusle | 1
Půdní byt 2+kk, plocha 41 m², ulice Horní, Praha 4 - Nusle | 2
Půdní byt 2+kk, plocha 41 m², ulice Horní, Praha 4 - Nusle | 3

O nemovitosti

Rozestavěný byt 2+kk s výměrou 41,4 m2  developerského projektu v Horní ulici v Praze - Nuslích. K bytu dále náleží  sklení kóje 4,4 m2.

Přáli byste si bydlet v klidné ulici, kousek od krásného parku a přitom mít nablízku vše, co město nabízí a vy potřebujete?

Pak je pro vás projekt v pražských Nuslích tím pravým místem, které vaše dosavadní bydlení promění ve spokojené žití. Klidná část Prahy vám umožní vstávání bez zvuku klaksonu a ruchu velkoměsta a zároveň bezpečný návrat domů z večírku. Pro snídani si můžete zajít do nedalekého obchodu s potravinami, na dopolední relax při šumění stromů zavítat do blízkého parku Jezerka a dlouhým večerem se nechat zlákat ke kulturnímu zážitku ve slavném Divadle Na Jezerce či k návštěvě jedné z okolních restaurací. Pokud vám večeře nesedne, ani do lékárny to nebudete mít daleko a na druhý den už můžete v klidu doprovodit děti do školy či školky, kterou budete mít jen pár minut chůze od domova.

Z vašeho domova na Jezerce stihnete vše, k čemu vám postačí nedaleká autobusová zastávka s návazností na metro C. Autobusem se dostanete přímo do centra, nebo na stanici metra Pražského povstání či Pankrác. Pokud máte namířeno dál, nebo jste jen příznivcem železniční dopravy, potěší vás i vlakové nádraží Vršovice, vzdálené jen pár minut chůze.

Tento projekt na vás bude čekat v plně zrekonstruovaném stavu a přitom s možností vlastního uspořádání bytu. Prostory bytů budou totiž připraveny k rekonstrukci vlastními silami. Svůj domov si budete moct vytvořit v 1+kk až 3+kk s orientací na severovýchod či jihozápad. Zcela nový výtah s ocelovou šachtou vám zaručí bezpečnou cestu vzhůru a zpátky dolů.  

Lokalita nemovitosti

Dispozice bytu

Půdorys - Půdní byt 2+kk, plocha 41 m², ulice Horní, Praha 4 - Nusle

Informace o bytu

Cena Prodáno
Termín dokončení Ihned k nastěhování
ID 2921
Dispozice 2+kk
Orientace bytu JV
Podlaží 6. (64)
Adresa Horní
Interiér 41 m²
Sklep4 m²
Výtah Ne

Ostatní nemovitosti v projektu Horní

Foto 1 Foto 2 Foto 3 Foto 4

Prodej bytu 1+kk,
1+kk - Nusle

Podkrovní

Prodáno

Více
Foto 1 Foto 2 Foto 3 Foto 4

Prodej bytu 3+kk,
3+kk - Nusle

Podkrovní

Prodáno

Více
Foto 1 Foto 2 Foto 3 Foto 4

Prodej bytu 2+kk,
2+kk - Nusle

Podkrovní

Prodáno

Více
Foto 1 Foto 2 Foto 3 Foto 4

Prodej ateliéru 1+kk,
1+kk - Nusle

Podkrovní

Prodáno

Více
Foto 1 Foto 2 Foto 3 Foto 4

Prodej ateliéru 1+kk,
1+kk - Nusle

Podkrovní

Prodáno

Více

Nové projekty na Váš email

Budeme Vás přednostně informovat o nově připravovaných projektech

Kdykoliv se můžete z odběru odhlásit

Blog

Prohlášení vlastníka
Prohlášení vlastníka

Prohlášení vlastníka budovy je se nezbytný úkon zejména při privatizaci městských bytových domů po bytových a nebytových jednotkách, případně při převodu družstevních bytů do vlastnictví členů…

11.6.2019

Více
Ocenění půdního prostoru
Ocenění půdního prostoru

Prodejní cena půdních prostor je závislá na mnoha proměnných. Stanovení ceny půdních prostor vyžaduje zkušenosti s realizacemi půdních vestaveb a nástaveb. Níže uvádíme proměnné, na kterých je…

31.5.2019

Více
Všechny články

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Rozumím