Podkrovní byt 5+kk s terasou, Praha 1 - Malá Strana

  • Vítězná
  • Interiér 253 m2
  • Terasa 28 m2
  • Ihned k nastěhování

Cena na vyžádání

Podrobnosti Kontakt
Půdní byt 5+kk, plocha 281 m², ulice Vítězná, Praha 1 - Malá Strana | 1
Půdní byt 5+kk, plocha 281 m², ulice Vítězná, Praha 1 - Malá Strana | 2
Půdní byt 5+kk, plocha 281 m², ulice Vítězná, Praha 1 - Malá Strana | 3

O nemovitosti

Luxusní pětipokojový podkrovní byt v nádherné lokalitě pod Petřínskou rozhlednou. Prostorné pokoje plné světla, moderní interiér, velká terasa do vnitrobloku a lokalita, ze které je to kousek do samého centra Prahy i do přírody, dokážou uspokojit i ty nejnáročnější klienty.

Půdní byt 5+kk se nachází ve 4. patře zrekonstruovaného bytu s výtahem. Obytná plocha činí 253 m². Centrem bytu je velký společenský prostor tvořený obývacím pokojem propojeným s jídelnou a prostornou kuchyní, která je od obýváku částečně oddělena stěnou. Z obývacího pokoje se přímo vchází do největší ložnice a koupelny. Na druhé straně je úzká chodba vedoucí do dalších tří pokojů, ke kterým přiléhá druhá koupelna. Z jídelny i kuchyně se dá francouzským oknem vyjít na velkou dvacetiosmi metrovou terasu, která za teplých letních dnů zvětší obytný prostor bytu otevřením oken.

Všechny místnosti včetně koupelen jsou velmi světlé díky velkým oknům. Moderní design interiéru kombinuje teplé tóny tmavě modré barvy a přírodní barvu dřeva se sklem a kovem. Kuchyň je vybavena kvalitními spotřebiči, v koupelně je pračka se sušičkou, byt je klimatizován, připojen na wifi a zajištěn bezpečnostními dveřmi.

Lokalita nemovitosti

Lokalita má co nabídnout i těm nejnáročnějším obyvatelů. Kousek je to na procházky do přírody Petřínských sadů, na Dětský ostrov či na Kampu. Proslulé kavárny a restaurace jsou všude kolem. Přímo v ulici je zastávka tramvaje.

Dispozice bytu

Půdorys - Půdní byt 5+kk, plocha 281 m², ulice Vítězná, Praha 1 - Malá Strana

Informace o bytu

Cena Cena na vyžádání
Termín dokončení Ihned k nastěhování
ID 3662
Dispozice 5+kk
Podlaží 4.
Adresa Vítězná
Interiér 253 m²
Terasa28 m²
Výtah V patře

Nové projekty na Váš email

Budeme Vás přednostně informovat o nově připravovaných projektech

Souhlasím

Kdykoliv se můžete z odběru odhlásit

Blog

Poslední volný byt v projektu U Palmovky
Poslední volný byt v projektu U Palmovky

Novostavba mezonetového bytu 3+kk o ploše 97 m² včetně terasy 10 m² v 5. a 6. nadzemním podlaží zrekonstruovaného domu s výtahem pět minut od metra Palmovka v ulici Turnovská 8. Více na…

13.3.2023

Více
Všechny články

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Rozumím