Podkrovní byt 4+kk, Praha 1 - Malá Strana

  • Tržiště
  • Interiér 194 m2
  • Ihned k nastěhování

Cena na vyžádání

Podrobnosti Kontakt
Půdní byt 4+kk, plocha 194 m², ulice Tržiště, Praha 1 - Malá Strana | 1
Půdní byt 4+kk, plocha 194 m², ulice Tržiště, Praha 1 - Malá Strana | 2
Půdní byt 4+kk, plocha 194 m², ulice Tržiště, Praha 1 - Malá Strana | 3

O nemovitosti

Luxusní mezonetový byt na Malé Straně s dřevěnou trámovou konstrukcí. Rustikální styl interiéru, nádherné otevřené prostory a historický ráz budovy i okolí nadchne milovníky luxusu a výjimečného bydlení. Byt se nachází v atraktivním prostředí Malé strany, v bezprostřední blízkosti Pražského hradu.

Čtyřpokojový byt se nachází ve 2. podlaží v zrekonstruované barokní budově bez výtahu. 194 m² bytu je rozděleno do dvou podlaží. Ve spodním se nachází prostorný obývací pokoj s velkou jídelnou a kuchyní. Po jeho stranách jsou 2 ložnice s koupelnami. V horním patře jsou ještě další dvě ložnice. Kuchyně je vybavena značkovými spotřebiči Bosch (elektrická trouba, myčka, digestoř), koupelny AEG pračkou a sušičkou. Byt je plně klimatizovaný, má bezpečnostní dveře a wifi připojení. Dřevěný rustikální interiér je oživen prosklenou podlahou horního patra a kovovým zábradlím schodů.

Lokalita nemovitosti

Naprosto jedinečná lokalita nabízí výbornou dopravní dostupnost (linka metra A), blízkost hlavních pražských památek (Pražský hrad, Malostranské náměstí) a krásných parků (Vrtbovská a Schönbornská zahrada) a výběr restaurací či kaváren.

Dispozice bytu

Půdorys - Půdní byt 4+kk, plocha 194 m², ulice Tržiště, Praha 1 - Malá Strana

Informace o bytu

Cena Cena na vyžádání
Termín dokončení Ihned k nastěhování
ID 3645
Dispozice 4+kk
Orientace bytu J, S
Podlaží 3.
Adresa Tržiště
Interiér 194 m²
Výtah Ne

Nové projekty na Váš email

Budeme Vás přednostně informovat o nově připravovaných projektech

Kdykoliv se můžete z odběru odhlásit

Blog

Všechny články

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Rozumím