Podkrovní byt 4+kk, Praha 1 - Nové Město

  • Růžová
  • Interiér 143 m2
  • Ihned k nastěhování

Cena na vyžádání

Podrobnosti Kontakt
Půdní byt 4+kk, plocha 143 m², ulice Růžová, Praha 1 - Nové Město | 1
Půdní byt 4+kk, plocha 143 m², ulice Růžová, Praha 1 - Nové Město | 2
Půdní byt 4+kk, plocha 143 m², ulice Růžová, Praha 1 - Nové Město | 3

O nemovitosti

Prostorný půdní mezonet plný světla v zajímavé lokalitě v blízkosti Senovážného náměstí. Moderní zařízení v jasných barvách kombinovaných s tmavým dřevem a velká střešní okna navozují pocit útulnosti. Lokalita nabízí bezprostřední blízkost centra (Václavské náměstí) a výbornou dopravní obslužnost metrem, tramvají i vlakem (blízkost Hlavního nádraží).

Podkrovní byt má plochu 143 m². Nachází se v 5. patře s výtahem. Přes vstupní chodbu se vchází do centrální obytné místnosti, která je tvořena kuchyní, jídelnou a obývacím pokojem. Dominantou této místnosti je obrovské střešní okno, díky kterému je celý byt krásně prosvětlený a útulný. Ve spodním patře se nachází ještě jedna velká ložnice, koupelna a samostatné WC. Další dvě ložnice a koupelna s toaletou jsou v horním patře, které je doplněno o malé posezení.

Moderní nadstandardní vybavení je samozřejmostí: sklokeramický sporák s digestoří, vestavěná elektrická trouba značky Bosch, myčka či luxusní design koupelen. Byt je klimatizovaný, má wifi připojení a bezpečnostní dveře.

Lokalita nemovitosti

Lokalita v bezprostředním centru nabízí veškerý komfort: výbornou dopravní dostupnost metrem, tramvají i vlakem, v docházkové vzdálenosti jsou obchodní centra, restaurace, kavárny i historické památky. Po pár minutách se dostanete do Národního muzea, na Václavské náměstí či k Jindřišské věži.

Dispozice bytu

Půdorys - Půdní byt 4+kk, plocha 143 m², ulice Růžová, Praha 1 - Nové Město

Informace o bytu

Cena Cena na vyžádání
Termín dokončení Ihned k nastěhování
ID 3642
Dispozice 4+kk
Orientace bytu JZ, SV
Podlaží 5.
Adresa Růžová
Interiér 143 m²
Výtah V mezipatře