Podkrovní byt 2+kk s terasou, Praha 1 - Staré Město

  • Jilská
  • Interiér 97 m2
  • Terasa 11 m2
  • Ihned k nastěhování

Cena na vyžádání

Podrobnosti Kontakt
Půdní byt 2+kk, plocha 108 m², ulice Jilská, Praha 1 - Staré Město | 1
Půdní byt 2+kk, plocha 108 m², ulice Jilská, Praha 1 - Staré Město | 2
Půdní byt 2+kk, plocha 108 m², ulice Jilská, Praha 1 - Staré Město | 3

O nemovitosti

Velmi klidný a světlý podkrovní apartmán v malebné historické části Starého Města v sousedství kostela sv. Jiljí. Prostorný dvoupokojový byt s malou teráskou do vnitrobloku a zajímavými architektonickými prvky nabízí klidné a příjemné útočiště pro dvě osoby.

Půdní byt se nachází ve 2. patře a jeho rozloha činí 97 m². Neobvyklý půdorys zahrnuje prostornou centrální místnost s velkým střešním oknem, ve které je umístěn krásně prosvětlený obývací pokoj, kuchyň a jídelna. Neméně velká je i ložnice. Součástí bytu je také koupelna a malá terasa do vnitrobloku, která majitelům bytu umožní za teplých letních dnů posnídat či povečeřet venku.

Bílé zdivo a trámy interiér prosvětlují. V bytě je plně vybavená kuchyň, obývací místnost se smart TV, koupelna s vanou, pračkou a plynovým kotlem. Úložné prostory tvoří vestavěné skříně. Okna jsou situovaná do klidného dvora. Byt je plně klimatizovaný a i přes své umístění v pravém centru města velice klidný. Od ulice ho dělí dvě průchozí uzavřená nádvoří zaručující soukromí.

Lokalita nemovitosti

Malebná lokalita historického centra Prahy nabízí spoustu krásných míst k procházkám, ale i vynikající dopravní dostupnost a bezpočet restaurací, barů, klubů či kaváren. Během 5 minut se dostanete na Karlův most, Národní třídu či Staroměstské náměstí.

Dispozice bytu

Půdorys - Půdní byt 2+kk, plocha 108 m², ulice Jilská, Praha 1 - Staré Město

Informace o bytu

Cena Cena na vyžádání
Termín dokončení Ihned k nastěhování
ID 3654
Dispozice 2+kk
Podlaží 2.
Adresa Jilská
Interiér 97 m²
Terasa11 m²
Výtah Ne